سفارش تولید محتوا چگونه انجام می شود

اگر از تولید محتوای مستمر برای وبسایتتان خسته شده اید یا زمان و مهارت لازم برای تولید محتوای حرفه ای و سئو شده برای وبسایتتان را ندارید، بهتر است این کار را به متخصصان تولید محتوا بسپارید. بنابراین برای اطلاع از اینکه سفارش تولید محتوا چگونه انجام می شود، تا آخر این راهنمای سفارش تولید محتوا سایت با ما همراه باشید.

هیچ وبسایتی، فارغ از زمینه کاری و موضوع آن، بدون محتوا معنی ندارد. در واقع دو دلیل اصلی که باید داخل وب سایت شما تولید محتوای با کیفیت انجام شود این است که:

1- امکان ندارد وبسایتی بدون محتوای قوی و با کیفیت در نتایج گوگل رتبه خوبی کسب کند. در هر کلیدواژه و عبارتی که در گوگل سرچ می شود، مطالب مرتبطی که از نظر سئو قوی تر هستند به ترتیب در نتایج نمایش داده می شوند. بنابراین شما هم برای کسب جایگاه در کلید واژه های مرتبط با حوزه کاری وبسایتتان چاره ای جز تولید محتوای با کیفیت و سئو شده نخواهید داشت.

2- این محتوا است که کاربران را به وبسایت شما جذب کرده و آن ها را به مشتری یا بازدید کنندگان ثابت تبدیل می کند. بسته به این که شیوه کسب درآمد شما از وبسایت به چه صورت است، باید بر اساس آن تولید محتوای قوی انجام دهید. سایت های شرکتی و سازمانی، خبری، سرگرمی، شخصی و حتی فروشگاهی، همه و همه نیاز به تولید محتوای قوی در زمینه کاری خودشان دارند. در واقع این تولید محتوا است که برای شما برند سازی می کند!

 

چطور سفارش تولید محتوا برای وبسایت بدهم
چطور سفارش تولید محتوا برای وبسایت بدهم

 

با توجه به اهمیت تولید محتوا، در ادامه با راهنمای سفارش تولید محتوا سایت با ما همراه باشید. 

بهترین شرکت، فرد یا سایت برای سفارش تولید محتوا وبسایت چه کسی است؟

شما می توانید سفارش خود را به یک فرد، شرکت یا سایت تولید کننده محتوا به صورت آنلاین بسپارید. اما قبل از سفارش باید به نکات زیر توجه کنید:

1- مهارت و تسلط نویسنده یا نویسندگان به اصول سئو و اصول خوانایی

مهم ترین نکته در مورد سفارش تولید محتوای وبسایت، این است که محتوا باید کاملا مطابق با اصول سئو و با رعایت کامل نکات عمومی و تخصصی سئو نوشته شوند. بنابراین نویسنده باید کاملا مسلط بر سئوی محتوا باشد. حتی فردی که قلم خوبی دارد و نویسنده ماهری است، اگر مهارت تولید محتوای سئو شده را نداشته باشد، نه تنها نمی تواند به رشد وبسایت شما کمکی کند، بلکه ممکن است صدماتی را نیز به وبسایت و کسب و کار شما وارد کند.

در عین حال سفارش تولید محتوای وبسایت به نویسنده ای که به اصول سئو وارد بوده اما نمی تواند متنی کاربر پسند بنویسد نیز برای سایت شما سودی نخواهند داشت.

2- پشتیبانی و امکان ویرایش مجدد محتوا 

ممکن است به هر دلیلی بعد از دریافت سفارش خود، متوجه ایراداتی شوید. فرد یا شرکت و گروهی که شما سفارش تولیدمحتوای خود را به او می دهید باید امکان ویرایش مجدد و رفع ایرادات را به شما بدهد. خدمات تولید محتوای راشاسایت، شامل ضمانت کیفیت و یک بار ویرایش رایگان روی تمام سفارش ها می باشد. به این صورت که پس از تحویل سفارش و بررسی آن توسط شما، در صورت وجود ایرادات چه نگارشی و چه در محتوا، می توانید با پشتیبانی (از طریق تلگرام یا واتس اپ) در ارتباط بوده و درخواست ویرایش رایگان بدهید. 

3- قیمت مناسب

هزینه سفارش تولید محتوا به موارد زیادی بستگی دارد. از جمله: میزان تخصصی بودن محتوا و حوزه کاری، تعداد کلمات، محتوای تالیفی یا ترجمه، تولید محتوا یا ویرایش و بازبینی محتوا و …. .

با این حال هر فرد، شرکت یا سایتی تعرفه خاص خودش را دارد. بعضی وب سایت ها هزینه های گزافی بابت تولید محتوا می گیرند. اما لزوماً قیمت های بسیار بالا نشان دهنده کیفیت بالای کار آن ها نیست. در مقابل بعضی نیز قیمت های بسیار پایین ارائه می دهند. توجه کنید که تولید محتوای با کیفیت کاری سخت و زمان بر است و بعید است که یک متخصص تولید محتوا قیمتی بسیار پایین برای یک کار با ارزش و با کیفیت دریافت کند. بنابراین به قیمت ها و تعرفه ها نیز توجه کنید.

راهنمای سفارش تولید محتوا سایت
راهنمای سفارش تولید محتوا سایت

 

پس از اینکه شرکت، سایت یا فرد مناسب برای تولید محتوای وب سایتتان را پیدا کردید، ممکن است برایتان این سوال پیش بیاید که چطور سفارش تولید محتوا برای وبسایت بدهم؟

سفارش تولید محتوا چگونه انجام می شود

برای اینکه تولید محتوای با کیفیت و متناسب با اهداف وبسایت و کسب و کارتان انجام شود، علاوه بر نیاز به دانش و مهارت نویسنده محتوا و تسلط کامل او بر اصول سئو و خوانایی و کاربرپسندی، لازم است تا شما به صورت کامل هدف خود از تولید محتوا و توضیحی از کسب و کارتان را بدهید.

شما در زمان سفارش به هر فرد یا شرکتی باید بتوانید به صورت کامل شرح دقیقی از آنچه که می خواهید را در اختیار قرار دهید. این کار به نویسندگان کمک خواهد کرد تا برداشت قوی تر و دقیق تری از محتوای مورد نیاز داشته و در نتیجه تولید محتوا با کیفیت بهتری انجام شود. در صورتی که در مرحله ثبت سفارش، تمام خواسته ها و نیازها و نکات مورد نظرتان را به طور کامل و شفاف بیان نکنید، نتیجه خوبی از آن نخواهید گرفت. 

لذا هنگام سفارش تولید محتوای خود به نکات زیر و راهنمای سفارش تولید محتوا سایت توجه کنید:

1- هدف خود را از تولید محتوا بیان کنید

برای مثال ممکن است هدف شما از تولید محتوای وبسایتتان، فروش محصولات یا خدمات باشد. در این صورت استراتژی و نقشه راه تولید محتوای شما باید بر اساس آن هدف طراحی شود. هنگام سفارش حتما هدف کلی وبسایت و همچنین هدف از نوشتن محتوا (ها)یی که سفارش می دهید را به طور واضح و شفاف بیان کنید.

2- مخاطبان خودتان را معرفی کنید

این که محتوا برای چه کسانی نوشته می شود نیز در شیوه نگارش و مطالب آن بسیار اهمیت دارد. اکثر مخاطبان شما چه کسانی هستند؟ دانشچویان، خانم های خانه دار، گروه سنی نوجوان، فروشندگان یک محصول خاص یا … .

لذا در زمان سفارش آنلاین تولید محتوا سایت حتما به این موارد نیز اشاره کنید.

3- ایده ها یا استراتژی خود را به صورت کامل توضیح دهید

اگر تا اکنون محتوای سایت توسط خودتان یا اشخاص دیگری نوشته شده و یک نقشه راه یا استراتژی خاصی را دنبال کرده، حتما این نکات را در اختیار نویسنده یا سایت پذیرنده سفارشتان قرار دهید. ممکن است خود شما با توجه به شناختی که از کسب و کارتان دارید، ایده های مشخصی را در ذهنتان داشته باشید. بهتر است این ایده ها را نیز بیان کنید. 

سفارش تولید محتوا چگونه انجام می شود
سفارش تولید محتوا چگونه انجام می شود

راهنمای سفارش تولید محتوا سایت به راشاسایت

در صورتی که مایل به سفارش تولید محتوا سایت به راشاسایت هستنید، کافیست به تلگرام یا واتس اپ پیام داده و تمام نکات بالا را در هنگام ثبت سفارش رعایت نمایید. پس از گرفتن تمام اطلاعات لازم از شما و بررسی توسط کارشناسان راشاسایت، اطلاعات و شرایط سفارش و هزینه آن به شما اطلاع داده خواهد شد.   

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست