فرم سفارش ساخت پاورپوینت

این فرم جهت نیاز سنجی کامل طراحی و ساخت پاورپوینت مطابق با نیاز و سلیقه شما طراحی شده و تمامی اطلاعات شما نزد ما محفوظ می باشد. لذا توصیه می شود جهت درک دقیق تر طراحان پاورپوینت از سفارش شما و در نتیجه دریافت نتیجه بهتر، این فرم را به صورت کامل و دقیق پر نمایید.

پس از بررسی کامل توسط تیم پاورپوینت راشاسایت، پاسخی حاوی شرایط سفارش، هزینه و زمان آماده سازی به ایمیلی که در این فرم وارد میکنید، ارسال می گردد. در صورتی که از قبل به واتس اپ یا تلگرام پیام داده باشید و یا تمایل داشته باشید که پاسخ در آنجا برایتان ارسال گردد، در فرم زیر ذکر نمایید.

 

فرم سفارش ساخت پاورپوینت

  • پاسخ شما به این ایمیل ارسال می گردد.
  • در صورتی که می خواهید پاسخ برای شما جای دیگری ارسال شود، در این کادر بنویسید. مانند شماره واتس اپ و یا آیدی تلگرام و ...
  • در صورتی که آماده سازی مطالب را خودتان انجام می دهید، فایل مطالب را در این جا آپلود نمایید.
    توضیحات مربوط به هر آیتم در صفحه توضیحات سفارش پاورپوینت نوشته شده است.
  • هر نکته و توضیحی که برای ساخت پاورپوینت لازم است را در اینجا بنویسید. توجه کنید که ساخت پاورپوینت شما بر اساس توضیحات شما و هر آنچه که در این فرم می نویسید انجام می گردد. بنابراین پر کردن دقیق این قسمت، در نتیجه کار تاثیر بسزایی دارد.
  • در صورتی که قالب و یا تصویری دارید که می خواهید پاورپوینت شما مشابه با آن ساخته و طراحی شود، در این قسمت آپلود نمایید.
فهرست